Yaşam

27 Yaşındaki Kadın, Hiç Görmediği Annesini Bulmak İçin Esra Erol’dan Yardım İstedi

27 yaşındaki İstek Emine Demirbaş, hiç görmediği annesini bulmak için Esra Erol’dan yardım istedi. Henüz 40 günlükken Trabzon’daki çocuk esirgeme kurumu tarafından evlat edinilen Emine, koruyucu ailesiyle mutlu bir hayat sürdüğünü ancak biyolojik annesini de bulmak istediğini söyledi. Esra Erol, Dilek Emine’nin hiç görmediği annesini kısa sürede buldu.

“KIZIMI GÖRMEDEN CANIMI ALMAMASI İÇİN ALLAH’A DUA ETTİM”

Arzu Emine ve annesi Hatice stüdyoda bir araya geldi. 27 yıl sonra çocuğuna kavuşan anne, gözyaşlarını tutamayarak, “Kızımın beni bulacağını biliyordum. 4 kez kalp krizi geçirdim. ‘Allah’ım beni alma’ diye dua ettim. kızımı görmeden hayatım. Bir insan çocuğunu evde beşiğe koyabilir mi? 10 yıldır psikolojik tedavi görüyorum. Seni daha önce hiç görmedim.’ “Unutmadım. Kızımın her yerde olduğunu söyledim. Keşke baban kimliğini alsaydı. Geçmişim beni hiç bırakmadı” dedi.

Babasının adının Ömer Halil olduğunu belirten anne, kızını görmemesiyle tehdit edildiğini sözlerine ekledi. Annesiyle kucaklaşarak gözyaşı döken İstek Emine, “Güzel bir hayat yaşadım ama kolay bir hayat olmadı. Birlikte iyileşeceğiz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu