Ekonomi

Düzgün Parti Milletvekili Togg’u ziyaret etti: İtalya’dan gelen haberler gerçek dışı

“Gittim gördüm, gurur diyorum” diyen YETERLİ Partili Hatipoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi: “TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu olarak TOGG Gemlik üretim tesislerini ziyaret ettik. Komisyon Başkanımız Sayın Mustafa Varank ve Togg İcra Kurulu Başkanı’nın verdiği bilgilerle projenin detaylarını öğrendik. Memur Sayın Mehmet Gürcan Karakaş’a gittim, yerinde gördüm. “Bir sanayici olarak gurur duydum. Togg’un seri üretime geçmesinde emeği geçen işçilerimize, mühendislerimize ve firmalarımıza teşekkür ediyorum.”dedi.

Hükümetin yaptığı hizmet ve çalışmaları her fırsatta hedef alan Kemal Kılıçdaroğlu, TOGG’un da yerli ve milli gururu olduğunu söyledi. “Biz otomobil üretiyoruz dediler. Nerede? Halkı kandırmak için” dedi. Kılıçdaroğlu nerede? TOGG’u milletvekillerinin fabrikasında gördü.

İYİ Parti Eskişehir Milletvekili Nebi Hatipoğlu, Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Kurulu ile birlikte TOGG’un Gemlik üretim tesislerini ziyaret etti.

Komite Başkanı Mustafa Varank ve diğer üyelerle birlikte fabrikayı ziyaret eden Hatipoğlu, tesis ve TOGG hakkında olumlu ve teşekkür eden bir paylaşımda bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu