Teknoloji

UPS, yapay zeka destekli yeni çözümüyle Avrupa nakliyesini kolaylaştırıyor

UPS, yapay zeka destekli yeni analiziyle Avrupa gönderi süreçlerini basitleştiriyor

 

UPS, hızlı ve güvenli yurt içi ve yurt dışı lojistik çözümleriyle 100 yılı aşkın süredir müşterilerinin gönderi ihtiyaçlarını karşılamaya ve deneyimlerini geliştirmeye devam ediyor. UPS, gümrük kodlarını otomatik olarak oluşturan yeni yapay zeka tabanlı analiziyle müşterilerine gümrük süreçlerinde hız ve kolaylık sağlıyor.

 

UPS, ekim ayında devreye aldığı yapay zeka tabanlı yeni uygulamasıyla, çoğu zaman uzun süren ve karmaşıklığı nedeniyle acele yaratan gümrük işlemlerini kolaylaştırarak, müşterilerinin gönderi süreçlerini daha hızlı ve kolay tamamlamasına olanak sağlıyor. UPS, Avrupa Birliği ülkelerine gönderi süreçlerinde gümrük kodlarını otomatik olarak oluşturan yeni araç sayesinde KOBİ’lerin ve girişimcilerin ihracat sürecinde karşılaşabilecekleri engelleri ortadan kaldırmayı ve bu süreçleri dijital ortamda daha kolay ve sorunsuz yönetmeyi hedefliyor.

 

UPS’in sınır ötesi ticareti kolaylaştıran lojistik çözümleri ve müşteri odaklı dijital hizmetleri sayesinde müşteriler gönderi süreçlerini daha hızlı, daha verimli ve çevre dostu bir şekilde tamamlayabiliyor. UPS, müşterilerinin ürünleri için doğru açıklamalar oluşturmasına yardımcı olan UPS Export Assure ve ticari ve gümrük belgelerinin elektronik olarak teslim edilmesini sağlayan UPS Kağıtsız Fatura gibi akıllı çözümlerle gönderi süreçlerinde daha az manuel işlem, daha kısa gümrük bekleme süreleri ve kağıt tasarrufu sağlıyor. .

 

UPS Türkiye Ülke Müdürü Engin Kolat, “UPS olarak kendimizi bir lojistik şirketinin ötesinde bir teknoloji şirketi olarak görüyoruz. Bu akıllı çözümlerle manuel olarak yürütülen birçok süreci dijital platforma taşıyor, hata oranlarını azaltıyoruz. Bu sayede müşterilerimize daha hızlı ve etkili yanıt veriyor ve müşteri memnuniyetini arttırıyoruz. “Dijital dönüşüme öncülük etmek ve müşterilerimize benzersiz hız ve güvenilirlik sağlamak için teknolojik ve yenilikçi atılımlarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

seyhan-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu