Haber

Petek Dinçöz Muğlaspor Dayanışma Gecesine Damgasını Vurdu

Bölgesel Amatör Lig 5.Lig’de mücadele eden Muğla Spor’da dayanışma gecesi düzenlenirken, dayanışma gecesine Petek Dinçöz damgasını vurdu.

Menteşe Türkan Saylan Çağdaş Ömür Center’da düzenlenen etkinlikte ünlü model Petek Dinçöz’ün sahne performansı geceye damgasını vurdu. Muğlaspor camiasının bir araya geldiği bu özel gecede Petek Dinçöz’ün seslendirdiği müzik izleyenleri coşturdu. Dinçöz, özel tasarım yeşil elbisesiyle geceye renk kattı.

Gecede konuşan Muğlaspor Kulüp Başkanı Menaf Kıyanç, “Spor ve özellikle futbol; çabadır, dayanışmadır, emektir, birbirimiz için fedakarlık yapmaktır, alın teridir, katılımdır, aynı amaç uğruna yürümektir. Aynı zamanda birlik, beraberliktir, dostluktur. Dostluktur, birleştirici güçtür, barıştır, kardeşliktir.Takımınız gol attığında sağınızda, solunuzda kim olursa olsun sevincinizi onlarla paylaşırsınız, takımınız gol attığında üzüntüsünü birlikte yaşarsınız. Sağınızda, solunuzda kim olursa olsun, spor ve özellikle futbol, ​​en büyük sivil toplum kuruluşudur ve dolayısıyla büyük bir sosyal projedir. Bunun kanıtı, farklı siyasi partileri, farklı ideolojileri bir araya getiren büyük Muğlaspor’dur. ,farklı etnik yapılar,farklı cinsiyetler,farklı yaş grupları bu salonda.Kısacası spor çok ama çok şeydir.Birlikte başarmak demektir.Bu şehrin esnafı,pazarcısı,sanayici,mühendisleri,mimarları,müteahhitleri,mermercileri, işçileri, bürokratları, siyasetçileri, özellikle de destekçileri, basını, kısacası tüm kent grubu. Siz harika Muğla halkı ve Muğlaspor sevdalıları olarak bu salonda sizlerle gurur duyuyoruz. Daha önce başarıldıysa bu birlik ve beraberlik ruhuyla daha fazlasını başaracağız. diyor ve hepinize yönetimim adına çok teşekkür ediyorum. sevgi ve saygılarımı sunuyorum. “Birlikte başaracağız” dedi. – MUĞLA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu