Teknoloji

Ücretsiz Epic Games Store Oyunları (10 Ağustos)

Yeni hafta ücretsiz Epic Games Mağazası oyunlar indirilebilir. Simülasyon ve strateji türlerini seven oyuncuları keyifli bir hafta bekliyor. Detaylar burada.


İlginizi çekebilir:  PS Plus Extra Ağustos 2023 Oyunları Açıklandı


Bildiğiniz gibi Epic Games, Noel dönemi dışında haftalık olarak bir veya birden fazla oyunu kullanıcılara sunuyor. Bu sayede hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları ücretsiz olarak kütüphanelerimize eklerken, Amerikalı yayıncı kullanıcıları elde tutma konusunda oldukça başarılı.

Ücretsiz Epic Games Store, Oyun İndirmek İçin Açıldı

Geçen hafta yapılan duyuru ile Europa Universalis IVVe Orwell: Gözüm Üzerinizde, 17 Ağustos 2023 Perşembe gününe kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebileceğiniz ücretsiz oyunlar olarak dağıtılmaktadır. Önümüzdeki hafta ise Black Book ve Dodo Peak olarak listeleniyor.

Europa Universalis IV Hakkında

Erken çağdaş dünyanın karmaşık bir simülasyonunda rastgele bir ulusu Rönesans’tan Devrim’e götürün. Ülkenizin tarihini şekillendirmek ve değiştirmek için bir dövüş sanatları, diplomasi ve ticaret ustası olun!

Orwell Hakkında: Gözünüz Üzerinizde

Big Brother iş başında ve siz bu rolü üstleniyorsunuz. Bir dizi terör olayından kimin sorumlu olduğunu bulmak için vatandaşların hayatlarını araştırın. Ancak dikkatli olun, verdiğiniz bilgilerin sonuçları olacaktır…

Epic Games Mağazası Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformları için dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıktığı günden bu yana Steam ile oldukça zorlu bir rekabet içerisinde olan Epic Games Store, son dönemde dağıttığı ücretsiz oyunlarla oldukça geniş bir oyuncu kitlesi kazanmayı başardı.


Bedava oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunları hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.

saruhanliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu