Haber

Tekirdağ’da Hırsız Kadın Çalıntı Eşyaları Çamaşır Sepetinde Taşırken Güvenlik Kamerasına Yansıdı

Tekirdağ’da bir evden hırsızlık yapan kadının çalınan eşyayı çamaşır sepetine atması güvenlik kamerasına yansıdı.

Değirmenaltı Mahallesi’nde oturan Cengiz Şerbetçi’nin evine giren zanlı, banyoda bulduğu çamaşır sepetine bazı elektronik eşyalar koydu.

Daha sonra sepeti konutun dışına sürükleyen zanlının görüntüsü çevredeki güvenlik kameralarına yansıdı. Polis ekipleri zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.

Ev sahibi Şerbetçi, gazetecilere mağdur olduğunu söyleyerek hırsızın bir an önce yakalanmasını istedi.

Zanlının daha önce arkadaşıyla evine gelen bir kişi olduğunu ifade eden Şerbetçi, “Olaydan önceki gün bana ne yapıyorsun diye sordu. Evimin boş olduğunu fark etmiş, muhtemelen planını yapmıştır. 3-4 günlük olduğu kamera kayıtlarından anlaşılmaktadır.Bir video görüntüsü izledim ve çok net görünce içeri girip çıktığını gördüm. , O olduğunu anladım. Birçok eşyamı çaldı. Çamaşır sepetine yükledi, taşıyamayacak kadar doldurdu, kapıyı daha fazla kapatamadı ve sürükledi.” dedi.

Zanlının 4 bin 500 dolarla bazı elektronik eşyaları çaldığını savunan Şerbetçi, polise giderek şikayetçi olduğunu söyledi.

Güvenlik kamerası görüntülerinde, kadının çalınan malzemeleri içine koyduğu çamaşır sepetiyle evden çıktığı ve sepeti sokağa ittiği görülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu