Teknoloji

Star Wars Jedi: Survivor PS4 ve Xbox One’a Geliyor

Elektronik sanatlartarafından yapılan duyuru ile Yıldız Savaşları Jedi: Survivor PS4 ve Xbox One da satışa sunulacak. Konunun detayları haberimizde sizleri bekliyor.

Star Wars Jedi: Survivor, 28 Nisan 2023’te PC, PlayStation 5 ve Xbox Series için piyasaya çıktı. The Last of Us Part 1’in ardından hem performansı hem de teknik sorunlarıyla oyuncuların canını sıkan oyunun artık 2020’ye kadar geldiği söylenebilir. yayınlanan güncellemeler ile ilk günden daha iyi bir noktada. Ancak Steam kullanıcı incelemelerinin hala ‘Karışık’ olduğunu söyleyelim. Yine de oyuncular oyunla barışmış değil.

Star Wars Jedi: Survivor PS4 ve Xbox One İçin de Geliştiriliyor

Geçenlerde Electronic Arts oldukça şaşırtıcı bir duyuru yaptı. Öyle ki şirketin kazanç toplantısında, Respawn Entertainment tarafından Star Wars Jedi: Fallen Order devam oyununun PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına da getirileceği açıklandı.

Şubat ayında oyun direktörü Stig Asmussen, Jedi: Survivor ile gerçek bir yeni nesil deneyim sunmak için PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarının gücünden sonuna kadar yararlanmak istediklerini ve bu nedenle PlayStation 4 ve Xbox olmayacağını söylemişti. Oyunun bir versiyonu. Hal böyle olunca söz konusu duyuru sürpriz olmadı.

Respawn Entertainment, PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri için geliştirme çalışmalarının ilk aşamalarında ve şimdilik herhangi bir bilgi sağlamadı. Yani şu anki nesil versiyonlar ile farklılıkların ne olacağını ve ne zaman karşımıza çıkacağını bilmiyoruz. Muhtemelen epey bir süre beklememiz gerekecek.

Öte yandan mevcut sürümler için ek performans iyileştirmeleri üzerinde çalışılıyor. Grup için yüksek öncelikli olan bu iyileştirmeler hakkında zamanı geldiğinde detaylı bilgi verilecektir.

pertekajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu