Haber

Polat Ailesi Davasında Yeni Çarpıcı İddialar: “Kıbrıs’a Uzanmak Mümkün”

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı iddialarıyla önce gözaltına alınan, ardından tutuklanan Dilan Polat ve Engin Polat hakkında yeni çarpıcı iddialar ortaya atıldı. ?

Lüks arabalardan villalara, hapishanelere kadar uzanan Polat ailesinin durumunu artık az çok herkes biliyor.

Geçtiğimiz günlerde gece operasyonunda gözaltına alınan Polat ve Doğu ailesi, tutuklanma talebiyle adliyeye sevk edilerek tutuklanarak Silivri Marmara Cezaevi’ne gönderildi.

Ancak ortaya çıkan gerçekler ve ileri sürülen argümanlar bitmiyor…

Gazeteci Erk Acarer, “Polat ailesi olayları o kadar abartmış ki, WhatsApp yazışmalarında son derece ilginç şeyler ortaya çıkıyor.” diyerek çarpıcı paylaşımlarda bulundu.

“WhatsApp yazışmalarında son derece ilginç şeyler ortaya çıkıyor” diyen Acarer, Sıla Doğu’nun bulduğu faturalar karşılığında Engin Polat’tan kurul istediğini iddia etti.

Ayrıca çalışanlar ve Polat, Doğu ailesi arasında WhatsApp grubu kurulduğunu ancak teknik gözetime yakalandıklarının anlaşılması üzerine grubu kapattıklarını iddia etti.

“Bu soruşturma çok farklı yerlere gidecek. Kıbrıs’a kadar uzanması çok muhtemel” diyen Acarer, soruşturmaların tamamlanıp iddianamenin hazırlanmasının aylar, belki bir yıl sürebileceğini de sözlerine ekledi.

Daha ne duyacağız? Yorum sende.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu