Haber

Linet, İlk Türk Astronot Alper Gezeravcı’nın Ardından Gözünü Uzaya Dikti: Yıldızlararası Albüm Yapmak İstiyor

Şarkıları ve yorumlarıyla herkesi büyüleyen ünlü müzisyen Linet, dün akşam sahneye çıkmadan önce muhabirlerle tatlı bir sohbet gerçekleştirdi. Son günlerin en dikkat çeken gündemlerinden ilk Türk astronot Alper Gezeravcı hakkında konuşan Linet, ilginç bir açıklama yaptı.

Çocukluğundan beri şarkı söyleyen ve henüz 10 yaşındayken ilk albümünü çıkaran Linet, sesiyle herkesi etkilemeyi başarıyor.

İsrail’de doğup büyüyen müzisyen, kariyerine Türkiye’de devam ediyor. Oldukça geniş bir hayran kitlesine sahip olan Linet’in repertuvarı Türkçe, İbranice, Arapça ve İngilizce müziklerden oluşuyor.

Sahnesiyle herkesi etkileyen isimlerden biri olan Linet, geçtiğimiz gün hayranlarıyla buluşmadan hemen önce muhabirlerle tatlı bir sohbet gerçekleştirdi.

Muhabirlerin kendisine yönelttiği soruları büyük bir samimiyetle yanıtlayan ünlü isim, sahnede insanlarla temasına ilişkin değerli ayrıntılar anlattı.

Sahneye çıktıktan sonra kendisini esnaf olarak görmeye başladığını belirten Linet, insanların harcadıkları paranın karşılığını almasını istediğini söylüyor.

‘Ben kendimi bir esnaf olarak görüyorum. Artık insanlar her şeyi ortadan kaldırıyor. Bunun mutlaka sesle ilgili olması gerekmez. İnsanlar bu tür gecelerde eğlenmek için ciddi bütçeler harcıyorlar. ‘Bunu mümkün olan en iyi şekilde ödemek istiyorum.’

Mesleğini icra edebilmek ve uzun yıllar sahne alabilmek için bu işin ustalığını bilmek gerektiğini söyleyen Linet, “Bunu insanlara borçlusunuz” diyor.

‘Bu yüzden bu işin zanaatını bilmek gerekiyor. Sizin de bir yanıt vermeniz gerekiyor. Çünkü bunu o insanlara borçlusun.’

Bir süredir herkesi heyecanlandıran ve her zaman gündemde olan konu hakkında Linet’e ilk Türk astronotu Alper Gezeravcı da soruluyor.

Uzayda 13 bilimsel deney gerçekleştirecek isimlerden biri olan ilk Türk astronot Alper Gezeravcı’nın hatırlarsanız ilk sözü ‘Gelecek göklerde’ oldu ve herkesin tüylerini diken diken etti.

Linet bu konuya kayıtsız kalmıyor ve büyük bir başarı elde ettiğimizi söylüyor.

‘Ülke olarak sınırlarımızı zorluyoruz. Bence bu mükemmel. İlk astronotumuzu uzaya gönderdik. ‘

Daha sonra kendi sınırlarını zorlamak istediğinden ve uzayda ilk albümü yapmaktan bahsediyor.

‘Uzaydaki ilk albümü de yapacağım. ‘Türkiye’nin uzaya çıkması gurur meselesidir’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu