Haber

Kayseri Hacılar’dan altyapı çalışması

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Belediyesi gruplarının ilçe genelinde sürdürdüğü kilitli parke yol yapımı, imar yolu ve alan düzenlemesi gibi hizmetlerin yanı sıra KAYSERİGAZ, KCETAŞ ve KASKİ tarafından doğalgaz, içme suyu ve elektrik şebeke hattı üretim çalışmaları da devam ediyor.

Hacılar Belediyesi tertemiz ve inançlı bir ilçe için çalışıyor. Hacılar’ın güvenilir ve temiz caddelerde ulaşımının sağlanması adına Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yürüttüğü çalışmaları yerinde inceleyen Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, “Alt yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte kurum ve kuruluşlarımız ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalar devam ediyor. Organizasyonlarda bu yaz üst yapı çalışmalarını planlandığı gibi bu bölgelerde tamamlayacağız.” söz konusu.

Hacılar’da önemli bir yapılaşma olduğunu vurgulayan Lider Özdoğan, bu yapılaşmaya paralel olarak ilçeye yakışır şekilde alt ve üst yapı çalışmalarını yürüttüklerini söyledi. Özdoğan, sözlerine şöyle devam etti; “İlçemize bağlı Erciyes Mahallemizde Karacaören ve Özgüneş Sokaklarında önemli bir yapılaşma var. KAYSERİGAZ, KCETAŞ ve KASKİ’nin burada çalışmaları devam ediyor. Öte yandan KAYSERİGAZ’ın Topraklık Caddesi’nde gaz çalışmaları devam ediyor. Bu noktada buradaki hizmetlerin tamamlanmasıyla birlikte bu yaz bu bölgelerde planladığımız gibi üst yapıya da tüm hızımızla devam edeceğiz. Erciyes ve Akyazı Akdam Mahallelerimizde Bayındırlık ve Fen İşleri Müdürlüğümüzün ortak çalışmaları bulunmaktadır.

Beğendik, Yediağaç ve Sakarçiftliği Mahallelerimizde önemli bir yapılaşma olduğu için oradaki alt yapı tamamlandıktan sonra üst yapılar da tamamlanacak. Bu konuda ihaleleri tamamladık. Görüldüğü üzere sezon kurallarının normale dönmesi ile birlikte gruplarımız bugün için yaklaşık 4 noktada hızlı bir şekilde kilitli parke hizmeti vermeye devam etmektedir. Bunun dışında bakım onarım yer sayısını da eklediğimizde günlük yaklaşık 10 noktada hizmet vermeye çalışıyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
evden eve nakliyat firmaları
Başa dön tuşu