Haber

Hayranı Nazan Öncel’e evlenme teklif etti

Ünlü sanatçı Nazan Öncel, sosyal medya hesabından bir gönderi paylaştı. Hayranlarından sürekli evlilik teklifleri aldığını söyleyen Öncel, Twitter hesabından yanıt verdi.

Ünlü müzisyen, hayatının yoğunluğu ve kendi içsel özelliklerinin yanı sıra hayranlarının anlayışını da göz önünde bulundurarak evlilik tekliflerine olumlu yanıt vermediğini açıkça ifade etti.

İşte Önel’in açıklaması:

‘Nazo gel benimle evlen’ diyor. ‘Gururluyum tatlım, üçü 30’u geçtim’ dedim, bundan sonra benimle ne yapacaksın, ‘Karım ol’ diyor.

“Ben sıkıldım”

Son altı yıldır biri benimle evlen diyor. Tamam, baba var. Yalnızlık Allah’a mahsustur ama bizim gibi maddi ve manevi hürriyetine kavuşmuş insanın da kimseye ihtiyacı yoktur. Gerçek bu.

“Bir dakika boş duramam”

Öte yandan çok sıkıcıyım, ciddiyetimi bilenler sululuktan hoşlanmadığımı bilir. Okuyorum okuyorum, piyanonun başından kalkmam, sürekli tozlanmadan çalışırım, evde bir aşağı bir yukarı yürürken hep mırıldanırım, hayatımı adadığım bir mesleğim var; Bu iş yaşı ne olursa olsun yazar da yazar, müzik yazmazsam hikaye yazarıyım, romancıyım, aranjman yaparım, dikerim, yün örerim, fotoğraf karmaşası yaparım, bir dakika boş duramam.

“Tek başıma bile kalabalık hissediyorum”

Sadece uykuda dinleniyorum. Ben de kimseyle paylaşmam. Bu benim için çok büyük bir adım, gidilecek yol bu değil. Huysuz, titiz, organizasyon manyağı, can sıkıntısını seven hijyen manyağıyım; Böyle insanlarla yaşamak kolay değil. Hatta bazen kendimi kalabalık buluyorum, bundan haberiniz var mı; HAYIR. Aa bunlar var ona benzeterek tatlım diyecektim ama artık senin hayallerini bu kadar yıkmayayım dedim…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu