Yaşam

Gary Oldman’dan Nicholas Cage’e, Dünyaca Ünlü Yıldızlar FilmBox Extra’da

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde aksiyon ve tansiyon yüklü sinemalara yük veren FilmBox Extra, en parlak yıldızları, aksiyon, tansiyon, heyecan dolu sürükleyici hikayelerle birleştiren sinemalarla serüvenin temposunu ekranlara taşıyor.

Macera sinemasının en heyecanlı hikayelerini ve dünya yıldızlarını konutunuza getiren sinema prömiyerlerini, Kasım ayında FilmBox Extra ekranlarında izleyebilirsiniz.

Ayna (Looking Glass) – 19 Kasım Cumartesi, Saat: 01:15

Cuma’yı Cumartesi’ye bağlayan gece ekranlara gelecek sinemanın başrolünü, Hollywood efsanelerinden Nicholas Cage üstleniyor. Sinemanın hikayesinde, küçük kızlarını trajik biçimde kaybeden Ray ve Maggie çifti, yeni bir başlangıç yapmak için bir motel satın alıp taşraya yerleşirler. Lakin Ray, motelde birtakım tuhaflıkların yaşadığını fark eder. Vakitle keşfedeceği şeyler, hem taşradaki beşerlerle, hem karısıyla, hem de geçmişlerinde yaşadıkları problemlerle yüzleşmelerine neden olacaktır.

44. Çocuk (Child 44) – 19 Kasım Cumartesi, Saat: 21:30

Başrolünü bir öbür Hollywood efsanesi Gary Oldman’ın üstlediği ve Cumartesi gecesi ekranlara gelecek sinemada, Rus askeri polisinin gözden düşmüş bir üyesi, Stalin periyodundaki Sovyetler Birliği’nde bir dizi çocuk cinayetini araştırıyor. Sinemada Gary Oldman’a İsveçli aktris Noomi Rapace ve ünlü aktör Tom Hardy eşlik ediyor.

1917 (1917) – 21 Kasım Pazartesi, Saat: 23:35

Beyazperdeye yansıdığı an çağdaş klasikler ortasına giren ve 3 Oscar mükafatı kazanan sinema, Birinci Dünya Savaşı siperlerinde geçen bir hikayeyi anlatıyor. Tarih, 6 Nisan 1917. Bir piyade taburu, düşman topraklarının derinliklerinde savaşmak için hazırlanıyor. 1.600 askerin direkt ölümcül bir tuzağa düşmesini engelleyecek bir bildiri iletmek için, iki kahraman askere vakte karşı yarış misyonu veriliyor.

Son Sığınak (Greenland) – 23 Kasım Çarşamba, Saat: 00:10

Salı’yı Çarşamba’ya bağlayan gece yarısından dakikalar sonra ekranlara gelecek sinemanın başrollerinde Morena Baccarin’e, Gerard Butler ve Roger Dale Floyd eşlik ediyor. Sinema; bir doğal afet yaşanırken hayatta kalma çabası veren bir ailenin heyecanlı hikayesini mevzu alıyor.

Aksiyon sinemalarını, kesintisiz ve HD kalitesinde FilmBox Extra ekranlarında izlemek isteyen sinemaseverler, kanala VodafoneTV 16. Kanal ve Türksat KabloTV 337. Kanal üzerinden ulaşabiliyor. FilmBox Extra içeriklerine ayrıyeten, filmbox web sitesi ve FilmBox+ uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve taşınabilir telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, FilmBox Extra’nın yanı sıra Türkiye’de yayın yapan öteki kanallarıyla da kaliteli üretimler sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon bireyden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan FilmBox, tanınan TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood sinemaları, yılların eskitemediği klasikler üzere farklı tiplerde içerik sunuyor. SPI International kanalları ortasında, canlı müsabaka heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu müsabakalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın birinci HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu