Haber

Football Manager 2023 bu hafta PlayStation 5’e geliyor

Futbol takım yönetimi simülasyonu Football Manager 2023Kasım ayında taşınabilir, PC, Switch ve Xbox’ta piyasaya sürülen oyun, Sony’nin PS5 konsoluna geleceğini bildirmesine rağmen “öngörülemeyen koşullar” nedeniyle ertelendi.

FOOTBALL MANAGER 2023, PLAYSTATION 5’E GİDECEK

SEGA tarafından yayınlanan Football Simulator 2023, 1 Şubat 2023 tarihinde PlayStation 5 konsolları için çıkacak. Ayrıca Sony oyuncuları için “ön sipariş teşvikini” etkileyen gecikme nedeniyle PlayStation Plus aboneleri yüzde 20 indirim alabilecekler. 14 Şubat 2023’ten önce satın alırlarsa tam satış fiyatı.

Sports Interactive’in stüdyo direktörü Miles Jacobson şunları söyledi: Sonunda FM23 Konsolunu PS5 oyuncularının eline alabildiğimiz için bugünkü güncellemeden çok memnunuz.” dedim. ” İlk gecikmeden bu yana, Sports Interactive ekibi ve SEGA’daki meslektaşlarımız sorunları çözmek için Sony ile yorulmadan çalıştılar ve önümüzdeki hafta yayınlanmaya hazır bir sürüm adayımız olduğu için mutluyuz.

Büyük bir futbol transfer döneminde maç yayınlamak bizim için alışılmadık bir durum olmasa da, ilk lansmanımız geciktiğinde önceliğimiz oyunu mümkün olan en kısa sürede PS5 oyuncularının ellerine teslim etmekti. Tüm küresel transfer pencereleri kapatıldıktan sonra, diğer tüm platformlarımızdaki güncellemelere paralel olarak PS5 sürümü için bir veri güncellemesi sağlayacağız.

Sega, ” FM23, tribünleri dolduran taraftarlardan gözlemcilere, oyunculara, rakip menajerlere ve UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi gibi yeni lisanslı müsabakalara kadar taraftarları keyifli oyunun her parçasına yaklaştırıyor.” dedim.

gokcebeyajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu